top of page
הכשרות מקצועיות
WhatsApp Image 2020-12-02 at 21_edited.jpg
lilian site- logo icon11.png
מי מטפל במטפל?

ימים ארוכים בקליניקה (או קצרים), דילמות מקצועיות, שיווק עצמי, פרנסה - רבות הן הסוגיות שמטפלים/מלווים מתמודדים איתן כעצמאים וכשכירים. לא לכולם יש מסגרת תומכת, והצורך האנושי לחלוק, להתייעץ ולהרגיש ביחד, קיים אצל רובנו

בעקבות הקפיצה שחלה בשנים האחרונות בישראל במודעות לריפוי המיניות, נוצרה דרישה גדולה יותר בתחום וכתוצאה מכך אנשי ריפוי מתחומים שונים (כולל בעלי הכשרה בטיפול מיני) החלו לחפש הדרכה והתמקצעות מעמיקה יותר.

ככל שהגיעו אלי יותר אנשי מקצוע להכוונה וליווי, התחזק בתוכי הרצון ליצור מערכת תמיכה למלווים בתחום המיניות האלטרנטיבית. מערכת שנותנת מענה בנושאים נפוצים כגון - גבולות בקליניקה, עבודה עם המגזרים השונים או עם אנשים בעלי מוגבלויות, ליווי פרטני לעומת ליווי זוגי וכו', ובפרט בנושא מיניות- מה לעשות, איך לתמוך, מתי להפנות, וכו'. 

אני מזמינה אותך לעיין במסלולים השונים ולהרגיש איזה מהם הכי רלוונטי עבורך. כל מסלול עונה על צורך מסוים, והשילוב ביניהם מהווה רשת תמיכה הוליסטית, רחבה ומגוונת.

 

* שעות ההכשרה והסופרוויז'ן מקבלות הכרה בא.ל.מ.א - האגודה למיניות ואינטימיות בריאה בישראל.

קורס למטפלות
סמינר העשרה שנתי
קבוצת סופרוויז'ן תהליכית בזום
סופרוויז'ן אישי
zor keshr
קורס למטפלות - השתלמות מקצועית
4_edited_edited_edited.png
גם אלייך מגיעים יותר מטופלים לאחרונה בנושא מיניות? בתחום כל כך רגיש ומורכב, מה יכול לעזור לך להרגיש יותר נינוחה ובטוחה בכיסא שלך? מה יאפשר לך לתת לאנשים שמגיעים אלייך את המענה הטוב ביותר?
בקורס למטפלות תוכלי להעשיר את ארגז הכלים שלך ולהתמקצע בתחום המיניות הטבעית - נכיר יותר לעומק את דרכי הריפוי של הטנטרה, את אנרגיית החיים הזורמת בגוף ומסביבנו, ונלמד איך לשלב את כל הטוב הזה בצורה פרקטית בקליניקה. הקורס מיועד למטפלות בעלות תעודה בתחום הגוף-נפש כגון עוסקות בייעוץ, טיפול אנרגטי, טיפולי גוף, מטפלות זוגיות ועוד.
2.png
סמינר העשרה שנתי
ארבע פעמים בשנה נתכנס למפגש יום מרתק בנושאים "חמים" מהקליניקה. נרחיב את הפרספקטיבה ונגלה שמגוון האפשרויות העומד לרשותנו גדול מכפי שחשבנו. בכל מפגש נתמקד בנושא אחר בתחום הריפוי המיני ההוליסטי. ניגע בנושאים חשובים שמעסיקים גם מלווים מנוסים כגון: התנהלות עם כסף, זמנים בקליניקה, עודף נתינה וריצוי, ועוד.
נקבל ידע חדש וניזכר בידע ישן, נרחיב את מעגל הקולגות והחברים, ונצא מחוזקים ומלאי מוטיבציה להמשיך לצעוד את השליחות שלנו. מתאים לאנשי מקצוע בתחילת הדרך, לותיקים שרוצים "לשמן" את הגלגלים, ולמטפלים מכל תחום שרוצים להעמיק בליווי מיני אלטרנטיבי.
4_edited_edited_edited.png
6.png
קבוצת סופרוויז'ן תהליכית בזום
4_edited_edited_edited.png
הבית החם למלווים ומלוות בתחום המיניות האלטרנטיבית. מקום לחלוק בו דילמות מהקליניקה ולקבל פידבקים בסביבה תומכת. בקבוצת הסופרוויז'ן לא רק שמקבלים שפע של ידע וכלים, אלא עוברים תהליך אישי משמעותי. נענה על שאלות כמו "איפה נושא המיניות נוגע בי כשהוא עולה בקליניקה?" או "עד כמה אני סומכת על עצמי לתת מענה רלוונטי ומדויק?" ועוד.

המפגשים מתקיימים בזום, כדי לאפשר למשתתפים מחו"ל לקחת חלק, ומעבר לכך יש קבוצת וואטסאפ שבה ממשיכים להתייעץ ולשתף, גם אחרי סיום התהליך. בואו לצעוד את הדרך ביחד, להיות חלק מקהילה אינטימית שבה תומכים, עוזרים ומפרגנים אחד לשני.
סופרוויז'ן פרטני
מה הכי יתמוך בהתפתחות המקצועית שלך? התייעצות לגבי מקרה מהקליניקה? מפגש העמקה בנושא ספציפי שמעסיק אותך לאחרונה? אני מזמינה אותך למפגש אישי מותאם למידותיך - ליווי מקצועי צמוד שמתמקד באתגרים שלך בעולם התרפיה המינית. המפגשים יכולים לקבל אופי של למידה והרחבת סל הידע שלך, או של תהליך ריפוי וצמיחה אישי - כל מה שיעזור לך להתקדם לשלב הבא שלך כמלווה/מטפלת, וישרת אותך ללוות אנשים באופן מיטיב ומאוזן.
4_edited_edited_edited.png
באנר נשים_edited.jpg
bottom of page