top of page

חניכה לכהונה נשית

תהליך עומק קבוצתי לנשים

  אישה ואחות יקרה, אני מזמינה אותך מליבי המתרגש למסע מקודש, מרפא ומעצים אל הכוהנת שבתוכך. 

מי היא זאת, אותה כוהנת מסתורית

השוכנת במעמקייך? 

 

להיות כוהנת אומר לנוע בעולם בחוויה פנימית של ביטחון, מתוך ידיעה בהירה ואמון. הכוהנת אינה נוכחת רק בתפילה, בשירות ובאינטימיות, היא נמצאת בכל הווייתך, מהותך ותנועותייך - עם אהובייך, עם ילדייך, בגינה, בשבילי היערות, ברגעי תפילה... היא פוסעת בשקט ובחן במסדרונות חייך השונים, במסעות המוות, החלימה, החולי, הגלגולים, ההגשמות והשמחות.  

 

 החניכה לכהונה נשית היא תהליך קבוצתי בן 7 שבועות, בו אנו מתכנסות פעם בשבוע למשך 6 שעות, כשכוונת הלב היא להחיות ולהעצים את הכוהנת שבך. לאפשר לה להנהיג ולהתממש בכל תחומי החיים, לצעוד את הדרך עם עוד כוהנות, לפגוש את השוני של כל אחת ולראות שהדמיון אינו רחוק כפי שחשבנו.

אני מזמינה אותך לצאת איתנו למסע מרגש של סיסטרהוד, של צמיחה משותפת, של ריפוי ושל חיבור מחדש אלייך, לכוהנת שאת.

מה תקבלי בחניכה?

❊   יותר חופש ונינוחות בסיטואציות אינטימיות.
❊   חיזוק תחושת האמון והביטחון בעצמי, בגברים ובעולם. 

❊   חיבור ליוני, לגוף הנשי, ולעוצמה הטמונה בו.  

❊  גישה לחכמה הפנימית שמחוברת לאינטליגנציה הקוסמית.

 ❊  חיבור למיניות, לאש הפנימית, לאנרגיית החיים.

❊   יכולת קבלת החלטות ממקום קשוב ושלם.

❊   שיפור יכולת הביטוי העצמי במערכות יחסים.  

❊ הקשבה פנימית לגוף ולרגש ברמות העדינות ביותר.

❊ שזירה של טקסיות, נוכחות וכוונה בחיי היומיום.

Flower in Sunlight

בואי להתחבר למהות שלך, לאישה היודעת שאת, לראות את היופי שבך ואת האפקט העצום שיש לך על הסביבה ♥︎

Green and Pink Stripes Artists & Illustrators Influencer Maximalism Facebook Cover.png

למי זה מתאים?

לאלו שסקרניות לגבי דרכה של הכוהנת, שרוצות ללמוד ולהעמיק עוד בעולם הטנטרה הנשית, לרכוש ידע וכלים ו"להרחיב את הכלי".

לנשים שרוצות להתחבר מחדש ליכולות שלהן, להחזיר לעצמן את הכוח לידיים, להנהיג את חייהן בצורה ראוייה.

לנשים שרוצות לרפא את מערכת היחסים עם אחיותיהן הנשים, וליצור מציאות חדשה של קרבה, אמון ותמיכה הדדית.

לנשים שעולם ההתפתחות והחקירה הפנימית אינן זר להן, שעברו פעם תהליך או סדנה של התבוננות/ריפוי.

לנשים שרוצות להעמיק את הקשר שלהן עם עצמן, עם המיניות שלהן, להכיר את עצמן יותר טוב, מה מניע אותן, מה הן צריכות.

לנשים שרוצות לשפר את מערכות היחסים שלהן עם גברים, לפתוח את הלב, ליצור אינטימיות בריאה ומיטיבה.

באילו כלים נשתמש?

✦ נתאמן על מיומנויות ההקשבה לרטטי הגוף, לרגש ולקול הפנימי.

✦ תרגילים לחיזוק מערכת היחסים עם היוני, נלמד ליצור איתה שיח ולשמוע את חכמתה.

✦   נקבל ידע טנטרי עתיק ונדיר, מאחת מחלוצות הטנטרה בישראל.

✦   נשתמש באלמנטים ועזרים מיוחדים מעולמות הרוח .

✦   נתרגל אחת על השנייה טכניקות מגע שיתמכו בתהליך הריפוי והצמיחה שלנו.

✦   קונסטלציות מגוונות של למידה - מעגלי שיתוף, תרגול בזוגות, יציאה לטבע, לטיפי, מפגשים עם החניכה לכהונה גברית, ועוד.

✦ הנחייה של תהליכי רפואה וטקסים מעולם השמאניזם.

✦   פרקטיקות שיעזרו להוריד לקרקע ולהגשים את הכוהנת בחיי היומיום.

* הערה חשובה: בכל שלב במהלך החניכה, במידה ואינך מרגישה בנוח להשתתף באחד מהתרגילים, אינך חייבת. ההזמנה שלי אלייך היא להקשיב ולבדוק מה נכון ונעים לך ברגע ההווה.

Flower in Sunlight

בואי להיזכר באישה המדהימה, החושנית והאוהבת שאת. לאפשר לשלל צבעייך לזהור, בסביבה בטוחה ואוהבת ♥︎

משתתפות מספרות...

" חוויה מדהימה, מעצימה, מֵחַברת לעצמי ויוצרת ריפוי אישי וחֵברַתי, בנוסף למיני. איפשרה לי עבודת עומק על עצמי ומשם לאחרים. "

גלית שחר

מי אני, ומה לי ולחניכה לכהונה?

ליאת בחניכה_edited.jpg

היי, אני ליאת ליליאן, מכשפה יוצרת מבית אם :) גדלתי בסביבה שפתוחה לעולמות הרוח, הכשפים והחלימה - רוב חיי נחשפתי לנשים ממגוון עמים, "זקנות השבט" שלימדו אותי כל אחת מהן את דרכי העולם. היום אני מורה לטנטרה, מלווה תהליכי ריפוי והעצמה בתחום המיניות האישית והזוגית כ- 14 שנה. אני מכשירה מטפלים ומטפלות בלימודי תעודה במגוון שיטות, ומלווה בסופרוויז’ן מקצועי מטפלים בארץ ובחו”ל.

החניכה הזו נולדה מתוך כמיהה של הלב שלי לחבר נשים לעומקים שלהן, לראות אותן נעות בעולם מתוך תחושה של מלאות ושלום פנימי, שיהיו חופשיות ליצור חיבורים משמעותיים עם גברים, לאהוב ולהרגיש אהובות. אני מאמינה בכל ליבי, שכל אישה ראויה ויכולה להגשים את הכוהנת שבתוכה ולחיות את החיים במלואם - בכל גיל, בכל סטטוס, בכל שלב בחיים, מנערות, אמהות ועד סבתות.

 

אני אוהבת במיוחד את המרחב הנשי, מכיוון שהוא מאפשר לחומות ההגנה להתמוסס וליצור איחוד מחודש בינינו הנשים - מקום שבעצמו מבקש ריפוי עוד משכבר הימים. מרחב מכיל, עוטף, שבו כל אחת יכולה להיות בדיוק מי שהיא, בקצב שנכון לה. 

6.png

מנחות אורחות

שאלות נפוצות 

האם מדובר בתהליך יותר עיוני/לימודי או חווייתי?

מניסיוני, התהליכים העמוקים והעוצמתיים ביותר קורים בלימוד שהוא חווייתי. עם זאת, לידע ולכלים יש חלק חשוב של תמיכה בתהליך, ולכן אני עושה כמיטב יכולתי לשלב בין השניים במהלך החניכה.

מה מקור הידע של החלק הלימודי?

 

מקורות הידע שלי מגוונים, ונאספו במהלך מסע חיי ברמה האישית והמקצועית מהאסכולות הבאות : טנטרה טיבטית, שמאניזם, יהדות, מסורות אפריקה בכלל וצפון אפריקה בפרט. בנוסף ישנו ידע רב המבוסס על 14 שנות ליווי והדרכה בקליניקה.

כמה משתתפות יהיו?

 

הצפי נע בין 15-30 משתתפים בכל חניכה. 

האם אפשר לקבל בחניכה טיפול רגשי?

 

לא, תכני החניכה הינם לצורך למידה, התפתחות אישית במישורי החיים ומפגש עם הכוהנת הפנימית, החניכה אינה מהווה תחליף לטיפול רגשי ופיזי.

האם יש עירום/מגע באיברים אינטימיים במפגשים, ובפרט במפגשים עם קבוצת הכוהנים?

 

עירום - במהלך החניכה אין באף שלב הנחייה או הזמנה להיות בעירום/עירום חלקי. כן חשוב לציין שהמרחב מזמין כל אחת להרגיש חופשייה ונינוחה, ולכן, אם מישהי בוחרת מיוזמתה להיות בעירום, המרחב מאפשר זאת. 

 

מגע - בחלק מהתהליכים בחניכה יש מגע מעודן, אך הוא אינו מכוון לחוויה אירוטית. המגע אינו באיזורים אינטימיים. הוא אינו מגע טיפולי ולא מגע מיני. 

חשוב להזכיר: בכל שלב, במידה ואינך מרגישה בנוח עם הנחייה מסוימת, או עם תרגיל ספציפי - אינך חייבת להשתתף. הקשבה עצמית היא קו מנחה בחניכה הזו וחשוב לי שכל אחת תעשה רק מה שנכון לה.

האם החניכה מהווה הכשרה מקצועית לטיפול בטנטרה?
 

החניכה אינה מהווה הכשרה מקצועית לטיפול בטנטרה. למי שכבר מטפלת - החניכה היא קרש קפיצה לשדרוג ארגז הכלים לקליניקה, והרחבת הכלי האישי. מי שרוצה לקבל הסמכה רשמית, יכולה להמשיך למסלול למתקדמות (לבעלות תעודה בלבד). למי שאינה מטפלת, וחושבת על לימודים בהמשך, החניכה מהווה בסיס מצוין להכשרה מקצועית. 

Flower in Sunlight

בא לך יותר להנהיג, להשפיע, להיות היוצרת של חייך?

הכוהנת שבך מחכה לצאת לאור ♥︎♥︎♥︎

Wild Nature
WhatsApp Image 2021-07-18 at 20.31.07 (2).jpeg

מה נעשה בכל מפגש?

5

מקדשיר - מפגש משותף עם החניכה לכהונה גברית - דרך המפגש עם הגברים, כל אחת ממשיכה בתהליך האישי והאינטימי שלה להעמיק את הקשר פנימה והחוצה. בהנחייה וליווי של הדס אופק. 

6

מסע נשים וגברים בטבע - נפגשים למסע משותף שבו הכוהנים והכוהנות נפגשים עם הטבע וחשים את עצמם. ניצור מרחב טקסי מכושף, אשר מעצים את כל הנוכחים בו, מאפשר גישה לחלקים הכי קדומים בתוכנו, וחיבור להדרכה הפנימית הגבוהה. בליווי מורת הדרך מוריה גבסי.

1

נכיר ונתחבר להוויית הכוהנת- דרך לימוד על דרכי הכוהנים בארץ ובעולם, על גלגוליהם השונים מאז ועד היום. באמצעות חלימה ניצור חזון ראשוני של הכוהנת שבתוכי - איזו כוהנת אני רוצה להיות?

2

קונסטלציה משפחתית - נפרום ברכות את המקומות שמצמצמים את הווייתה של הכוהנת בתוכנו (ניתוק כבלים אנרגטיים והשבת רסיסי נשמה) בהנחית גל צביה בילו.

3

7

אינטגרציה - נתבונן בתהליך שחווינו במהלך החניכה, נכיר ונוקיר את הטרנספורמציה שעברנו, ונשים כוונה להטמיע אותה בחיי היומיום. נקבל פרטים על החניכה למתקדמים ונוכל לבחור האם להמשיך למחזור שייפתח לקראת ינואר. 

טקס ריפוי וטיהור רגשי בעבודה עם אלמנט המים - ננקה רגשות תקועים ונפנה מקום לאנרגייה חדשה לזרום בתוכנו, בדגש על איחוי הקשר בין אחות לאחות, ויצירת מרחב של קרבה וסיסטרהוד.

4

נקדש את הכוהנת בטיפי (אוהל אינדיאני)- נעיר את האנרגיה המינית, שהיא חלק בלתי נפרד מהתגלמותה של הכוהנת - נתחבר לחוסן הפנימי, ליצירה, לאנרגית חיים, למנהיגות או לכל חלק אחר בנו שמחכה להתעורר.

החניכה לכהונה נשית היא תהליך אישי ומשמעותי העומד בפני עצמו. במידה ותרצי להעמיק את מערכת היחסים שלך עם הכוהנת שבך ולנתב את יכולותיה בשירות ונתינה עבור אחרים - תוכלי להצטרף לקורס המשך שמהווה הכשרה מקצועית לטיפול בטנטרה וכהונה (למי שכבר מטפלת ובעלת תעודה מתחום הגוף-נפש), ניתן להירשם ל - 2 החניכות מראש (ולקבל 25% הנחה), פרטים נוספים אצלי.

Flower in Sunlight

כשאנרגיה של הסתרה וצמצום משתחררת, ההווייה הנשית יכולה לבוא לידי ביטוי במלואה, ואנרגיית החיים יכולה לזרום בחופשיות.

אני סקרנית ומתרגשת להכיר אותך באופן אישי ולצאת ביחד למסע משותף של גילוי הכוהנת שבתוכך. אם מרגיש לך בלב לצאת אתנו למסע המרגש הזה, לחצי על כפתור ההרשמה, וניפגש בקרוב ♥

שלך, ליאת.

bottom of page