top of page
סדנאות ואירועים
WhatsApp Image 2020-12-02 at 16.41.480.jpeg
lilian site- logo icon11.png
הלב יודע את הדרך

זו שמדברת בקול רם, ההוא ששואל המון שאלות, היפייפיה מההפסקה או החתיך בקצה החדר. נשמע מוכר? :) בכל מרחב קבוצתי יש את אלו שלוחצים לנו על הכפתורים, את אלו שלא הכי מעניינים אותנו, ואת אלו שבא לנו להתקרב אליהם. בכל פעם שאנו נתקלים באדם ש"מזיז" אצלנו משהו, אנחנו מקבלים צוהר נדיר לפיסה מהלב שלנו. אנחנו זוכים להתבונן במקום שננגע אצלנו, ומקבלים הזדמנות לריפוי וצמיחה.

 

בין אם משאלת ליבנו היא להרגיש יותר בנוח עם המין השני, לבטא את עצמנו בחופשיות, או להצליח לעמוד על הגבולות שלנו - הלב החכם שלנו יודע להוביל אותנו בדיוק לאן שאנחנו צריכים להגיע.

אני מזמינה אותך לחווייה עוצמתית וטרנספורמטיבית, שבה נעמיק את החופש להיות מי שאנחנו במרחב תומך ולא שיפוטי. ריכזתי עבורך את אירועי הבית, אשר לכל אחד מהם גוון משלו. מאחלת שיטוט נעים ומקווה שתפגוש, תפגשי את זה שמדבר לליבך.

אז...איזה מהמרחבים קורא לך?

4_edited_edited_edited.png
סדנה לזוגות
להרגיש ביחד, להיות קרובים בלב, "לראות" אחד את השנייה באמת. בסדנה נכיר את פניה השונות של הטנטרה, נקבל כלים לתקשורת זוגית, נתרגל מגע קשוב ועוד. הדגש בתהליך הוא על העמקת האינטימיות הזוגית, כאשר המרחב הקבוצתי נועד לתמוך בתהליך האישי של כל זוג. לקבל השראה מזוגות אחרים, ולהרגיש פחות לבד בתוך אתגרי הזוגיות.

הסדנה מתאימה הן לזוגות חדשים שרוצים לבנות תשתית בריאה מתחילת הקשר, והן לזוגות ותיקים שרוצים לחזק את היסודות ולעורר את ניצוץ התשוקה. שלוש פעמים בשנה נתכנס למרחב זוגי מקודש, שבו נעמיק את האינטימיות עם בן או בת הזוג. אני מזמינה אתכם לשריין את מקומכם איתנו לסדנה הקרובה (מומלץ להירשם מראש)
ולהעניק לזוגיות שלכם את תשומת הלב והאהבה שמגיעה לה.
2.png
חניכה לכהונה
האם גם בתוכך חי כוהן או כוהנת? אם יכלת לעורר אותם לחיים, איזו השפעה הייתה להם על חייך, על מערכות היחסים שלך? החניכה לכהונה מזמינה אותנו לקשר קרוב יותר עם הלב שלנו. היא מחזקת את יכולת ההנהגה וקבלת ההחלטות, ומחברת אותנו בעוד רמה לשליחות ולייעוד שלנו. ככל שאנו יותר יציבים בתוכנו וחשים ביטחון, כך יותר קל לנו לפתוח את הלב ולהעמיק לתוך אינטימיות - עם עצמנו ועם אהובינו. 

אני קוראת לך למסע טקסי שיחבר אותך לכוחות הכהונה החבויים בתוכך, ושאדוותיו יהדהדו בעוצמה לכל תחומי חייך. כל אוקטובר יוצאת קבוצה חדשה לדרך (פעם בשנה), מוזמנים להירשם כבר עכשיו ולשמור את מקומכם במסע הבא.
4_edited_edited_edited.png
6.png
4_edited_edited_edited.png
ערב משחקי שליטה והתמסרות
עד כמה החשש מלאבד שליטה משפיע על היכולת שלנו להרפות לתוך הרגע הזה? איפה נמצאת נקודת המפגש בין הגבולות הבסיסיים שלנו, לבין הצורך האנושי להרגיש ולהתרגש? בתוך מיכל עוטף ומחבק, תוכלו להתנסות בקצב שלכם ולחקור את האיזון בין שליטה להתמסרות. פעם בחודש ניפגש לערב שמתורגלת בו תקשורת מסוג אחר, ערב שיש בו כנות, ביטחון, הסכמה וכבוד הדדי. המרחב מיועד לזוגות וליחידים, והוא מונחה על ידי 2 נשים שהן מטפלות גוף-נפש בעלות ניסיון רב שנים.

הירשמו לערב הקרוב ובואו לתת ביטוי ליצר הסקרנות שבכם, לצד השובב, החופשי, והמתענג! מצפות לכם בהתרגשות, טלי וליאת.
מסע המכשפה הכנענית
יש משהו מכושף בארץ הזאת! יוצאות מהבית, פוגשות חברות למסע, והולכות להתחקות אחר עלילותיה של המכשפה בארץ כנען. פעמיים בשנה - באביב ובסתיו, נצא לטיול יום קסום שבו נבקר באתרים מלאי היסטוריה ומיסטיקה. נשמע סיפורים מרתקים של נשים קדומות, שחיו ממש כאן על אדמת אמהותינו. דרך ששת החושים נקבל השראה מהאישה הפראית והעוצמתית, שחכמתה שזורה עם הטבע, ואפילו נכין קמע אישי מחומרים טבעיים. נחזור הביתה בחיוך, עם מצברים מלאים וכוחות מחודשים.

הצטרפי אלינו ליום כייפי, מעשיר, מחבר ומרגש. גם לאירוע הזה מומלץ להירשם מבעוד מועד, שלא תגידי שלא אמרתי :)
4_edited_edited_edited.png
IMG-20211027-WA0150_edited.jpg
סדנה לזוגות
חניכה לכהונה
מסע המכשפה הכנענית
ערב משחקי שליטה והתמסרות
zor keshr
bottom of page